دوره‌ها

طراحی طلا و جواهرات| بهمن فکوری | Bahman Fakouri | نمایشگاه لاس وگاس
course

طراحی جواهرات با زیبراش (ZBrush) مقدماتی

دوره مقدماتی زیبراش نیاز به پیش زمینه ایی ندارد و هر فرد با دانش پایه ایی از کار با کامپیوتر می تواند در دوره ها شرکت کند و این مهارت را بیاموزد . دوره زیبراش مقدماتی برای تربیت طراحانی تدوین شده تا بتوانند از زیبراش برای طراحی طلا و جواهرات استفاده کنند.

اطلاعات دوره »
طراحی جواهرات با زیبراش (zbrush)| آموزش زیبراش برای جواهرات
course

طراحی جواهرات با زیبراش (ZBrush) پیشرفته

امروزه زیبراش (ZBrush) در دنیا به عنوان یکی از نرم افزار های کاربردی در حوزه طراحی طلا و جواهرات محسوب می شود.این نرم افزار با توجه به قابلیت های مختص به خود باعث سرعت و دقت در کار می شود و به ابزاری ضروری برای طراح طلا و جواهر تبدیل شده است .در دنیا و همچنین در ایران به خاطر کمبود کسانی که از زیبراش به صورت تخصصی برای طراحی طلا و جواهرات استفاده می کنند و نیازهای جدید این بازار،طراحانی که از زیبراش استفاده می کنند بازار کار بهتری دارند.

اطلاعات دوره »
رندر جواهرات با کیشات ( keyshot) | آموزش طراحی طلا و جواهر
course

ورکشاپ رندرینگ طلا و جواهرات با نرم افزار کیشات(Keyshot)

نرم افزار کیشات (Keyshot) یک موتور رندر بسیار سبک و کارآمد می باشد که نیاز به کامپیوتر قوی ندارد و همچنین در زمان بسیار کوتاه رندر های واقعی ایجاد می کند و برای دیزاینر ها و مدلسازان فعال در صنعت طلا و جواهر بسیار کارآمد است.

اطلاعات دوره »
ساپورت گذاری جواهرات |مدرسه دیزاین بهمن فکوری
course

ساپورت گذاری جواهرات

آشنایی با نحوه ی ساپورت گذاری جواهرات یکی از مباحث حائز اهمیت در پروسه طراحی تا پرینت سه بعدی مدل های طلا و جواهر، آماده سازی و خروجی گرفتن فایل ها می باشد. کمبود تجربه و دانش مورد نیاز در این زمینه ، بسیاری از کاربران این صنعت را با مشکلاتی نظیر دفرم شدن رزین بعد از پرینت، ناقص پرینت شدن، کیفیت نامطلوب سطوح و در برخی موارد باقی ماندن بقایای ساپورت بر روی رزین روبرو کرده است که همگی منجر به صرف زمان و هزینه ی مضاعف می شود.
از این رو گذراندن این دوره به طراحان و اپراتورهای پرینترهای سه بعدی که همواره بر پایه ساپورت گذاری کار میکنند به منظور بالا بردن کیفیت محصول، توصیه می گردد.

اطلاعات دوره »